Mladá fronta právě spustila nový e- shop Kniha.cz.

Pohodlný nákup, komfortní služby, jednoduché vyhledávání jsou samozřejmostí.

Najdete zde stovky titulů z produkce našeho nakladatelství.

Ke každému nákupu v termínu od 13. do 21. května 2010 získáte kromě slevy  15 %  také knihu Bohumila Hrabala Obsluhoval jsem anglického krále v hodnotě 289 Kč zdarma. 
 

Obsluhoval jsem anglického krále

Bohumil HRABAL

Nejslavnější autorův román zachycuje životní dráhu číšníka a hoteliéra v okolnostech politických zvratů 20. století. Kniha obsahuje 32 fotografií z filmu.
Od dvacátých do padesátých let prožívá svůj příběh od mládí snaživý a podnikavý muž, který touží po bohatství, po lásce a uznání ve své profesi, a poznává život od vybrané společnosti a velkého světa po věznění a osamocení v opuštěném pohraničí, kde končí jako cestář. Existenciální téma autor nepojímá tragicky. Hlavnímu hrdinovi samota umožňuje zbavit se touhy po majetku a uznání, zbavit se lpění na nich, a dojít ke svérázné, prosté filozofii života, kde se hořkostí a samotou platí za požitek krásy a svobody.
novela | 289 Kč | vázaná | 152 + 32 stran fotografické přílohy