Máte doma malého rošťáka s uměleckou duší, který hýří zajímavými nápady a neustále se pouští do nových dobrodružství? Nebo patříte mezi kreativce právě vy? Pokud si vaše děti nebo vy rádi kreslíte, vystřihujete, lepíte nebo prostě něco vyrábíte, mohly by se vám líbit naše kreativní knihy, které potěší malé i velké.   Více
Pokud se při kreativním vyžití chcete také lépe naučit anglicky, mohla by se vám líbit kniha Star Wars: Classic Ultimate Sticker Box, která je plná opakovaně použitelných samolepek. Ty zobrazují všechny oblíbené postavy z populárních filmů a dají se využít na mnoho různých způsobů.

Aby toho nebylo málo, máme tu samozřejmě i variantu pro nejmenší. Kniha pojmenovaná Get Ready for School: Listen and Learn přináší spoustu zajímavých aktivit pro děti, které se chystají do první třídy a chtějí se něco přiučit. Výhodou jsou jednoduché barevné ilustrace, které si vaše ratolesti okamžitě zamilují.

Když si někdo jen tak čmárá, může to na ostatní působit dojmem, že pouze marní svůj drahocenný čas. Při tvorbě takových kreací však často vznikají ty úplně nejlepší nápady a během jednoduchého plnění kreativních úkolů bývá člověk mnohdy produktivnější a efektivnější, než když se zoufale snaží o nějaký ten pracovní výkon. Jak z takových momentů vytěžit co nejvíce, vám poradí knihy The Pointless Book a The Pointless Book 2.