Fit kuchařky jsou skvělé pro všechny, kteří chtějí za pomoci jídla předcházet nemocem nebo nebo zlepšit svůj zdravotní stav, zhubnout, cítit se plní energie, vyživovat své tělo přírodní cestou nebo prostě jen vyzkoušet nějaké zcela nové recepty. Libovolná fitness kuchařka se hodí prostě všem. Vyberte si tu svou ze široké nabídky a udělejte pro své tělo to nejlepší.   Více
Vynikající fit kuchařku si může vybrat i ten, kdo se chce nebo potřebuje stravovat podle určitého stylu. Vegetariány potěší Moderní vegetariánská kuchařka nebo Kuchařka nejen pro vegetariány. Celiakům nabídne fit recepty kuchařka s názvem Bezlepková kuchařka Kamily K. nebo Bezlepková kuchařka vhodná pro vegany. Na své si přijdou i cukrovkáři, pro které je k dispozici Kuchařka pro diabetiky.

Maminky by se zase měly zaměřit na knihu Přírodní superjídlo pro děti a batolata. Tato fitness kuchařka jim totiž pomůže postarat se o tu nejlepší výživu dětí, toho nejdůležitějšího, co mají. Dále je tu pro ně Kouzelná kuchařka pro děti nebo Kuchařka pro děti z dílny Apetitu. A pro starší děti můžou maminky pořídit fit Kuchařku pro teenagery.

Vybírat můžete i z mnoha výborných národních fit kuchařek, podle toho, jaká jídla máte nejraději. K dispozici jsou pro vás například Moderní indická kuchařka, Maďarská kuchařka, Italská kuchařka, Řecká kuchyně nebo třeba Středomořská kuchařka. Můžete si tak bez obav vybírat fitness recepty s vůněmi i chutěmi ze všech koutů světa.

Pokud chcete spíše široce zamřenou fitness kuchařku, ve které budete moci najít nejrozmanitější recepty, sáhněte například po knihách Fitness recepty nebo Fit s Marcelou. Za pozornost bez pochyb stojí i fit kuchařky Hravé fit recepty a Superzdravá kuchařka. Podívat byste se také měli na knihu Taková normální kuchařka od známého šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha.

Nemusíte se bát, že byste si v rámci zdravé stravy měli odepřít sladké. Jak na dezerty, které neuškodí vašemu zdraví, vám poradí knihy Fit sladkosti a Fit moučníky a dezerty.