Nemocných cukrovkou bohužel ve společnosti přibývá, proto stále více lidí využije kuchařky pro diabetiky. Strava pro cukrovkáře je totiž specifická rozložením sacharidů ve stravě v průběhu dne a je tedy důležité dát si na výživu pozor. Diabetické kuchařky se ale hodí i lidem, které cukrovka netrápí, pokud si chtějí dát pozor na zdravou hladinu cukru v krvi.   Více
Velká kuchařka pro diabetiky pomůže jak čtenářům, kteří se s cukrovkou teprve seznamují, tak i těm, kteří s ní bojují již dlouhodobě. Najdete v ní mnoho receptů na vyvážená jídla, které pomohou snížit hladinu krevního cukru a předcházet i dalším civilizačním nemocem, jako je například kornatění tepen. Naleznete v ní celou škálu receptů od snídaní a salátů po dezerty a vegetariánské pokrmy. Podobně vám pomůže Velká diabetická kuchařka, ve které naleznete i praktické rady.

Kuchařka Chutně pro diabetiky vám dokáže, že strava pro cukrovkáře může být chutná. Nečekají vás žádná ošizená jídla. Právě naopak! Kniha je navíc doplněná 30 radami lékaře, které pomohou s novým stravovacím režimem a vysvětlí jeho důležitost. Stejně poslouží i publikace Svíčková jako od maminky aneb recepty nejen pro diabetiky.

Odbornější pohled na cukrovku poskytuje publikace Dieta pro diabetiky. Tato kuchařka pro cukrovkáře je plná receptů i informací od odborníků, ukázkových jídelníčků, přehledů živin i energetických hodnot. Kniha navíc vyniká bohatou fotodokumentací.

Pokud vás ještě diabetes netrápí a chcete se ujistit, že to tak zůstane, věnujte pozornost knize 9 kroků k prevenci a léčbě diabetu. Pomůže vám udržet si pevné zdraví a zvrátit případný prediabetes a další chronická onemocnění i kardiovaskulární problémy.

Cukrovkáři se nemusí bát, že si neužijí vynikající dezerty a slané pochutiny. Od toho je tu totiž kuchařka Dobroty pro diabetiky. Recepty jistě zachutnají i lidem, které nemoc netrápí. Můžete se těšit i na zavařování, při kterém je zpravidla potřeba hodně cukru. Jak na to poradí kuchařka Zavařujeme pro diabetiky. Tyto a další kuchařky pro diabetiky vám pomohou užívat si stále život plný dobrého jídla a dbát přitom na své zdraví.