Kuchařky pro děti

Vaření je plné hravých nápadů a představivosti se mnohdy meze nekladou. Existuje spousta jídel, která je radost připravovat, a přitom nejsou příliš náročná ani zdlouhavá na přípravu. Díky tomu mohou do kuchyně vstoupit i vaše nejmenší ratolesti. Okolí i rodinu zaujmou skvělými výtvory, a navíc se už v dětském věku naučí něco o výživě. Pomoci jim s tím mohou barevné kuchařky pro děti, které jsou plné zajímavých receptů.
    Více
Kdo může děti nejlépe nadchnout pro vaření? No přeci jiné dítě! Přesněji dívka, která vaří už od malička. Přesně to je Ája Drahokoupilová, která už v patnácti letech připravila dětskou kuchařku s názvem Moje první opravdová kuchařka, aby holkám i klukům ukázala, že se nemusí ničeho bát. Děti se s ní naučí naprosté základy, jako jsou míchaná vajíčka a pomazánky, a nakonec si zvládnou připravit třeba i boloňskou omáčku nebo pizzu.
 
Spoustu zábavných receptů nabízí dětská kuchařka Receptíky pro kuchtíky. Tato hravá kuchařka pro děti je navíc doplněna zábavnými ilustracemi a komiksy a každá holka i každý kluk s ní bez problému zvládnou připravit pohoštění pro rodinu i kamarády. Spoustu zábavy dětem připravila i dětská kuchařka České televize Draci v hrnci chrlí nové nápady. Je plná jednoduchých i netradičních receptů, zajímavostí a krátkých pohádkových příběhů.
 
Padesát zajímavých receptů, které ohromí kamarády i rodiče, připravila pro vaše ratolesti kuchařka pro malé děti s názvem Recepty malého Mikuláše. Díky ní se děti budou moct pochlubit i vlastnoručně připraveným narozeninovým dortem. Nesmíme však zapomenout ani na další nápaditou knihu, která se jmenuje Kuchařka pro kluky a holky.
 
Protože děvčata mají ráda jiná jídla než chlapci, neprohloupíte ani pořízením dětské kuchařky Holky, jdeme vařit! a Kluci, jdeme vařit! Princezny i raubíři tak budou mít každý svou vlastní kuchařku, ve které najdou ty nejlepší recepty. Dětská kuchařka Tak chutná duha zase naučí vaše milované potomky, že zelenina i ovoce mohou chutnat skvěle.
 
Kuchařka pro děti vznikla i v dílně známého magazínu o vaření Apetitu. Je to vlastně kuchařka pro rodiče malých dětí, kteří chtějí vařit tak, aby jejich ratolestem chutnalo. A jelikož děti jedí i očima, můžete se těšit, že si zaexperimentujete. Kniha je plná receptů na zdravější verze fast foodu, který děti bohužel milují, i na jídla, do kterých schováte spoustu zeleniny. Podobně koncipovaná je i Kuchařka pro nejmenší, kterou připravily maminky a která vám pomůže připravit pokrmy pro děti od čtyř měsíců věku, a dále také dětská kuchařka s názvem Aby dětem chutnalo.