Pohádky pro kluky dokáží v dětech probudit fantazii skrze divoká dobrodružství, která hlavní hrdinové v příbězích zažívají. Najdete zde jak pohádky na dobrou noc, tak příběhy, které jsou tajemnější a velice napínavé.
    Více
Není velkým překvapením, že jednou z nejprodávanějších knížek pro děti je Malý princ. Je to kniha, která určitě patří k těm nejoblíbenějším dětským příběhům a milují ji i dospělí. U nás je dostupná v několika verzích a nabízíme i jedno zajímavé komiksové zpracování s názvem Malý princ a Hadova planeta. Tato kniha je zakončením dvaceti čtyř dílného komiksového seriálu – komiksy jsou ideální pohádky pro kluky.
 
Další klasikou je například Káťa a Škubánek, O červené karkulce, Z deníku kocoura Modroočka nebo Medvídek Pú kniha kouzelných příběhů. Krásně zpracovaná je i kniha 365 nejkrásnějších příběhů, kde najdete jak oblíbeného medvídka, tak i známého Lvího krále, Toy Story, Nema nebo Petra Pana, a to vše v jedné knize. Podobně zpracovaná je i Disney Pixar Nejkrásnější kolekce, která nabízí ukázku nejlepších pohádek od Disneyho.
 
Z těch novějších pohádek pro kluky nabízíme sérii Od pohádky k pohádce, která obsahuje například Star Wars a Úžasňákovi, nebo Auta nejkrásnější kolekce.
 
Pokud hledáte pohádky pro kluky pro nejmenší, určitě sáhněte po knize Hasičské pohádky nebo po příbězích známé mašinky v knížkách 5minutové pohádky Lokomotivy Tomáš či Velká kniha o mašince Tomášovi.
 
Pro ty větší naopak doporučujeme dobrodružnou knihu Maxovy trable anebo temnější Pohádky Hanse Christiana Andersena.