Atlasy a encyklopedie akvarijních ryb

Pokud patříte mezi vášnivé chovatele rybiček, jste tu dobře. Každý správný chovatel těchto krásných stvoření by měl mít u sebe atlas akvarijních ryb. Ty naše obsahují spoustu tipů ohledně udržování vašeho akvária v dobrém stavu, a navíc jsou bohatě ilustrované.
    Více
Pokud s chováním akvarijních ryb teprve začínáte, je pro vás ideální kniha Akvárium, která je určena přímo začátečníkům. Autor Miloš Kroupa se věnuje chovatelství od svých devíti let a dá vám skvělé tipy do vašich začátků. Stejnojmenná kniha Akvárium od Axela Gutjahra nabídne také spoustu užitečných informací, jak se o prostředí v akváriu starat.
 
Atlas Akvarijní ryby, bezobratlí a rostliny je také určen začátečníkům, ale zároveň i pokročilejším chovatelům s dlouholetou praxí. Tento velký obrazový atlas akvarijních ryb popisuje 255 druhů akvarijních živočichů a ukáže čtenářům také 200 druhů akvarijních rostlin. 
 
Pokud se zajímáte o akvarijní ryby, atlas s názvem Atraktivní akvárium vám zase pomůže s výběrem konkrétních ryb, poradí, jak zvládnout ty náročnější druhy, a ukáže ty nejatraktivnější ryby, které lze koupit. Naleznete zde také autorovy vlastní fotografie – Karel Krček je totiž vyhlášeným odborníkem v této oblasti. Přes 1000 dechberoucích fotografií a 750 černobílých kreseb nabízí také velký obrazový atlas akvarijních ryb s názvem Akvarijní ryby. Zde si na své přijdou i lidé s uměleckou duší.
 
Pokud byste hledali něco konkrétního, k dispozici máme atlas akvarijních ryb o živorodkách – Mečovky, platy a Molly nebo Živorodky, které vám poradí, jakou péči jim věnovat.
 
V publikaci Ryby pro vaše akvárium naleznete nádherné fotografie, které vás uchvátí. Budete si tak moci prohlédnout vaše oblíbené druhy z té největší blízkosti. Kniha nabízí přes 150 druhů sladkovodních ryb a potěší každého milovníka akvarijních rybiček.
 
A pokud byste hledali něco pro své ratolesti, či se zkrátka rozhodli pořídit svému dítěti tiché domácí zvíře, je u nás v nabídce k dostání například kniha Akvárium zábava pro děti, dostupná ve dvou verzích, kde je vše krok za krokem popsáno a vysvětleno tak, aby to pochopili i ti nejmenší.