Propadli jste kouzlu oblíbené karetní hry a rádi byste se dozvěděli, jak hrají poker profesionálové, jak vyhrávat jednotlivé turnaje či jak díky pokeru snadno vydělávat peníze? Nebo vás zajímají osudy známých hráčů, kteří se díky svým pokerovým úspěchům proslavili po celém světě? Pak si rozhodně nenechte ujít naše knihy o pokeru.   Více
Mezi nejoblíbenější knihy, jež se věnují pokeru, se rozhodně řadí publikace Milionový poker, kterou vytvořil Jonathan Little. K jejímu sepsání si přizval ty nejlepší hráče a světoznámé hvězdy, jako je například Phil Hellmuth, Chris Moneymaker či Ed Miller, ale také populární kouče a špičky v oblasti mentální hry. Čtenáři se zde dozvědí spoustu cenných informací o pokerových základech a zároveň pochopí, jak jednoduše ničit soupeře na finálovém stole.

Druhý díl Milionového pokeru poté poradí, jak správně analyzovat odehrané partie, jak vytěžit co nejvíce z každé sázky, jak zlepšit svůj mindset a získat rozhodující převahu nad soupeři. Na své si ale přijdou i ti, kteří se touží dozvědět, jak zvýšit svou mentální odolnost a dosáhnout úspěchu v jakékoliv disciplíně.

Pokud se zajímáte o poker, knihy Chrise Moormana jistě znáte. Jeden z nejúspěšnějších hráčů, kteří kdy k pokerovému stolu zasedli, se ve svých publikacích rozhodl předat své znalosti každému, kdo chce svou hru povznést na novou úroveň. Nenechte si proto ujít tituly Moormanova kniha pokeru či Cesta na vrchol.

Není žádným tajemstvím, že když se někdo s vervou účastní pokerových turnajů, přeje si co nejvíce vyhrávat. Pokud toho chcete dosáhnout i vy, mohly by vám k tomu pomoci publikace Poker: Jak hrát a vyhrát, Jak hrají poker profesionálové, Jak vyhrávat pokerové turnaje: Díl 1., Jak vyhrávat pokerové turnaje: Díl 2. či Poker jako byznys aneb Jak hrát a vydělávat peníze.

Příznivci beletrie pak jistě ocení knihu To chce zloděje z pera Kay Hooperové, která vypráví příběh mladé Jennifer, jejíž otec prohrál rodinné jmění právě v pokeru. Když ale pozná tajemného profesionálního hráče jménem Dane, její život se od základů změní.