Knižní série Tlapková patrola

Oblíbily si vaše děti animovaný seriál s názvem Tlapková patrola, kde kluk jménem Ryder vede psí smečku záchranářů a společně plní zapeklité úkoly? V tom případě jistě víte, že tenhle úžasný tým si zahrál také ve dvou napínavých filmech a vaše děti se s ním mohou potkávat i na stránkách knih. Série jménem Tlapková patrola obsahuje hned několik zajímavých titulů, které zabaví menší i větší děti.

  Více

Oblíbený dětský seriál

Požárník Marshall, technik Rublle, policista Chase, mechanik Rocky, vodní záchranář Zuma a letecká záchranářka Skye. To jsou hlavní hrdinové populárního dětského seriálu s názvem Tlapková patrola, který uchvátil miliony dětí po celém světě. A o čem že tahle dobrodružná pohádka vlastně vypráví? Neohrožený psí tým se společně s chlapcem jménem Ryder pouští do řešení zapeklitých situací a snaží se ochránit pobřežní městečko Adventure Bay před nebezpečím.

Tlapková patrola knihy

Jelikož si hrdinové Tlapkové patroly získali mezi dětmi spoustu fanoušků, dočkaly se jejich příběhy také filmového zpracování. Aby toho nebylo málo, příhody odvážných psích kamarádů se brzy dostaly i na stránky knih. V těch si oblíbený tlapkový tým musí poradit s dalšími záchrannými akcemi, zažívá nová dobrodružství a řeší jeden zapeklitý úkol za druhým.

Tlapková patrola: 5minutové pohádky

Za dobrodružstvím se s neohroženými štěňaty můžete vydat třeba v knize Tlapková patrola: 5minutové pohádky. Oblíbení hrdinové podají pomocnou tlapku každému, kdo to potřebuje, a jsou vždy připravení zachránit situaci. Tentokrát je čeká třeba rýžování zlata, příprava přistávací plochy pro pilotku jednoho porouchaného letadla nebo také napínavý závod horkovzdušných balónů.

Tlapková patrola: Nové 5minutové pohádky

Tým statečných pejsků vyráží do akce také v knize s podtitulem Nové 5minutové pohádky, kde je čekají další zajímavá dobrodružství. Musí se totiž vydat do tajuplné jeskyně, aby zde zachránili superštěně Apolla. Zároveň na ně však čeká ponorka, ve které se podívají na dno oceánu, a k jejich patrole se brzy připojí i zbrusu nový člen týmu – Tracker, štěně z hlubin džungle.

Od pohádky k pohádce

Chcete svým dětem, které právě začínají číst, pořídit nějakou zajímavou knížku? Dobrou volbou by v tom případě mohl být příběh Od pohádky k pohádce, kde Tlapková patrola znovu zachraňuje městečko Adventure Bay. Můžete si zde s dětmi přečíst, jak tlapky slavily narozeniny, jak hledaly pirátský poklad nebo jak se jim podařilo zachránit malou kočičku.

Na den králem

Podle dětských čtenářů je zajímavým přírůstkem do série Tlapková patrola kniha s podtitulem Na den králem, kde štěňata nacvičují divadelní představení o králi Artušovi. Vtom si je ale zavolá na pomoc kapitán Turbot, na kterého se zřítily všechny kulisy, které stavěl. Ryder a patrola však musí zachránit nejen jeho, ale také celé představení.

Tlapky zachraňují svátky

Pejsci z Tlapkové patroly se těší, že spolu prožijí klidné Vánoce, ale jak už to tak bývá, všechno se nečekaně zvrtne. Venku zuří nebezpečná vichřice, která by mohla zastavit i samotného Santu, a na Den kamarádů nefunguje pošta, takže není možné doručit kartičky přátelství. A tak se v knize Tlapky zachraňují svět musí obyvatelé městečka znovu obrátit na členy Tlapkové patroly, kteří jsou vždy připraveni zachránit situaci.

Marshall zachraňuje

Kromě dobrodružných příběhů najdete v sérii Tlapková patrola povídky zaměřené na jednotlivé psí kamarády. V knize Marshall zachraňuje je hlavním hrdinou právě sympatický požárník, který se skamarádí s roztomilým ptáčetem Chlupáčkem. Zažívají spolu spoustu legrace a brzy si na sebe hodně zvyknou. Co se ale stane, když nastane čas, aby ptáček odletěl pryč se svým hejnem?

Tlapková patrola – Knížka na celý rok (2018)

Seznamte se s Tlapkovou patrolou – úžasným týmem pejsků, kteří spolupracují, aby zachránili každou nebezpečnou situaci. Jakmile se ozve alarm, Tlapková patrola okamžitě vyrazí a přispěchá na pomoc každému, kdo o ni požádá. S jejich nelehkými úkoly mohou neohroženému štěněcímu týmu pomoci i malé děti v knize Tlapková patrola – Knížka na celý rok. Tato publikace je napěchovaná hravými aktivitami, doplňovačkami, omalovánkami i spoustou dalších zajímavých úkolů.

Tlapková patrola – Knížka na celý rok (2019)

Tým neohrožených štěňat vyráží do akce i v dalším pokračování titulu Tlapková patrola – Knížka na celý rok, kde si děti opět užijí spoustu zábavy. S oblíbenými hrdiny se zde totiž mohou pustit do řešení méně i více zapeklitých úkolů. Kniha je navíc plná her a bezva štěněcích dobrodružství, takže se žádný malý čtenář nebude ani na chviličku nudit.

Hravá knížka

Chtěly by si vaše děti vymýšlet vlastní příběhy, kde budou hlavní roli hrát pejskové z Tlapkové patroly? Pak je nejlepším řešením pořídit jim Hravou knížku, kde najdou barevné magnetky se všemi oblíbenými hrdiny z populárního dětského seriálu.

Omalovánky a hravé příběhy

Pokud vaše děti zbožňují štěňata z Tlapkové patroly a zároveň si rády kreslí, malují nebo vybarvují, rozhodně by vám neměly uniknout omalovánky, kde tito psí hrdinové vystupují. Nejoblíbenější jsou Megaomalovánky s názvem Tlapky, do centrály! nebo knížka Tlapkomalovánky. Zajímavé jsou také hravé knížky, jako je například Skládací pohádka, Knížka zábavných úkolů nebo Puzzle Vždy připraven pomoci.